| kapetanuza a întrebat:

Sall TPU
de curand am facut un server de cs 1.6 dar am o ptroblema cu el e ca nu se pot conecta alti plaiery in afara de mine
eu am un ruter Tenda am facut toate porturile si am urmat o gramada de tutoriale dar deageaba
eu am 2 laptopuri am incercat sa ma conectez de pe celalalt si merge, doar ca conecsiune lan cand incearca alti plaiery nu li se incarca nimic arata ca si cum n-ar fi serveruleu
eu am net rds-rcs fiberlink
care ar fi cauza?

Răspuns Câştigător
| UngureanuFlorin a răspuns:

Eu stiu ca la rds nu prea poti tine servere sau redirecte. Eu iti recomand sa il hostezi... cat e 5 euro... ( daca vrei ceva mai nasol ) sau 50 lei / 100lei la zeroping sau krond ceva mai profesional. big grin Funda?