| DarkAngel0o0 a întrebat:

Sall TPU, deci am primit astazi si aseara eroarea BSOD (Blue Screen of Death) de mai multe ori cand ma uitam la videoclipuri pe youtube. Cum pot fixa asta ca sa nu mai primesc eroarea niciodata? Dau funda pentru cel mai util raspuns!
P.S:Am uitat sa mentionez ca dupa ce apare eroarea mi se restarteaza pc automat. Si mai primesc uneori si eroare,, Nvidia driver has stopped working and recovered successfully". Va rog spuneti cum rezolv erorile astea?

5 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

E problema de hardware, adica la o placuta RAM care trebuie schimbata

| DarkAngel0o0 explică (pentru matrix100):

Pai chestiile astea nu mi sau mai intamplat inainte sa reinstalez windowsul. Mi l-am pus pe 64 bit inainte era 32 bit si mentionez ca la jocuri nu-mi da asemenea erori

| DarkAngel2014 a răspuns:

Intra la control panel, performance and maintenance, system, si acolo in dreapta sus este un tabel pe nume Advanced, apoi jos dai la startup and recovery(chiar jos), si apoi debifezi tot de jos de la system failure(chiar jos), si acolo mai jos este write debugging information pui none, sper ca te-am ajutat.