| Finaru_Andrei_1997 a întrebat:

Buna TPU am o problema cu pc-ul de cateva luni imi da eroare cu dispay driver stopped working and he has recovered si uneori imi da si blue screen error, prima eroare mi o da foarte des am incercat sa reinstalez windowsul, driverele sunt toate bune de la ce poate fii?( mentionez ca am placa video integrata)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema e ca ai instalat tu ceva iar acel "ceva" ti-a intrat in memoria driverelor. Poti rezolva problema doar prin reinstalarea windows-ului.

| Finaru_Andrei_1997 explică:

Am facut asta si nu doar odata