| BMIonuT a întrebat:

eu am netu modem si da ieri descarca dabia cu 2kb/s ajutati-ma ca nu mai stiu ce sa fac! dau funda cine ma poate ajuta vreau sa mearga mai bine dabia ma joc pe ceva ajutati-ma pliz!

1 răspuns:
| LittlePunk a răspuns:

Nu ai ce-i face.In fiecare luna u ai un anumit volum de trafic, asta inseamna ca netul iti merge normal pana intr-o valoare, sa zicem 4gb. Dupa ce ai navigat si downloadat de pe net de peste 4gb acesta va merge atat de greu ca dabia intri pe google.Crede-ma,si eu sunt acum tot pe modem si merge greu dar asta e n-am cei face.De obicei traficul revine in functie de cum vine factura de la compania de unde ai luat modemul.Scuze ca raspunsul este dat asa tarziu, dar caut sa raspund la toate intrebarile fara raspuns indiferent de cand au fost puse, u cred ca ai aflat lucrul acesta intre timpwinking.