| smiley6634 a întrebat:

Salut, am un modem O2 si nu merge netu dar nu stiu de ce...Mi-a spus cineva ca numai in Germania merge de unde l-am luat, ma ajuta cineva sa gasesc o solutie sa il fac as mearga si in Romania? Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| Storepc_Reparatii_1990 a răspuns:

Ce fel de modem este? cum se conteaza la net? etc?

Ti s-a stricat laptopul, calculatorul, televizorul sau alt echipament? nu te ingrijora, contacteaza-ne si noi ti-l vom repara. www.storepc.ro

| smiley6634 explică (pentru Storepc_Reparatii_1990):

In Germania mergea destul de bine na ce sa zic...

| vladutz1415 a răspuns:

Modemul are o cartela sim O2, care trebuie sa se conecteze la un centru O2, care nu exista in ROmania. Incearca sa pui un sim de Orange/Vodafone/rds cu net

| smiley6634 explică (pentru vladutz1415):

Nu are loc pentru cartela ..mergeam la magazinul de unde am luat modemu si dadeam 25 de euro si imi mergea 1-2 luni.

| Storepc_Reparatii_1990 a răspuns (pentru smiley6634):

Aaaa e 4g? ca daca e 4 se rezolva si aici dar mai ieftin:d intra pe www.cst-network.ro si uitate la 4g, poti sa ii suni oricand sunt super de treaba baieti si te invata ce si cum, din cate stiu eu, ei au abonament la 10euro pentru stick de ala 4g dar mai multe detalii iti dau ei.

Ti s-a stricat laptopul, calculatorul, televizorul sau alt echipament? nu te ingrijora, contacteaza-ne si noi ti-l vom repara. www.storepc.ro

| smiley6634 explică:

E nou-nout modemu!