| dinamo98 a întrebat:

eu sunt jucator de metin incepator sa-r putea spune asa
am cumparat de la daokbae {ma rog nu stiu bine numele}tarnacop
am gasit sacamant si cand pun tarnacopu si dau clic pe zacamant nu se intampla nimic
care e solutia? funda la care merge

Răspuns Câştigător
| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Mergi aproape de zacamant(ex:zacamant de abanos) pui tarnacopul pe tine si dai clic stanga pe zacamant, daca nu merge o data da de 2 ori clic stanga pe zacamant(daca cumva vrei sa mineresti de pe cal nu mergetongue)

6 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Trebuie sa ai minim level 30.Ai?

| dinamo98 explică (pentru Eღilia62):

Da am

| Eღilia62 a răspuns (pentru dinamo98):

Ma gandesc ca poate tu pui tarnacopul pe zacamant.Trebuie sa-l pui pe tine, ca si cum ai pune o arma, apoi cand il ai in mana dai click pe zacamant.Cred ca stiai asta, nu?

| dinamo98 explică (pentru Eღilia62):

Da sh nici atunci nu merge il pun pe mine ca stiu ce dracu sh dupa aia dau clik pe zacamant si nu face nimica se uita la el ata

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Trebuie sa faci prima data lv 30, abia dupa aceea te poti ocupa de minerit(la fel e si cu pescuitul)

| dinamo98 explică (pentru ReViNeMaScAtii):

Acum am lvl 48

| ReViNeMaScAtii a răspuns (pentru dinamo98):

Mergi aproape de zacamant(ex:zacamant de abanos) pui tarnacopul pe tine si dai clic stanga pe zacamant, daca nu merge o data da de 2 ori clic stanga pe zacamant(daca cumva vrei sa mineresti de pe cal nu mergetongue)