| tonynegrui a întrebat:

imi dati niste jocuri misto XDptr android pentru ca nu gasesc... Cv jocuri creative ca minecraft pe si sandbox sau si niste jocuri de la gameloft. apropo mi-am rootat sau rebootat Samsung galaxy s2 si nu ma lasa sa instalez minecraft si altele zice aplicatie neinstalata...si pot uploada videoclipuri de pe telefon pe youtube si cum ajutati-ma plzz dati add la skipe tonytheq sau tony negrui sau lasati voi o adresa orice plzz.multumesc.

1 răspuns:
| albertinoportar a răspuns:

Daca ai net pe telefon intra pe siteu sefan.ru alegi limba care o vr si iti apare acolo jocuri pentru andorid/fara andoid etc