| tonynegrui a întrebat:

am dat revenire la setarile din fabricatie la Samsung galaxy s2 si telefonul imi to zice la unele jocuri nu s-a putut instala pe cartela sd sau memoria telefonului
Prima data l-am rootat si apoi am da cu setarile din fabrica si tot asa este cum il unrootez am pus intrebarea de 4 ori va rog cineva ce stie sa unrooteze sau stie sa instaleze SU binner va rog ziceimi deja nu mai suport ....imi este rootat dar rootul nu mai merge cred
SKIPE. Tonytheq sau tony negrui
Yahoo tonycatter@yahoo.com
Dati-mi add va rog eu si ajutati-ma

2 răspunsuri:
| AlexRizi a răspuns:

Scuze dar unrootarea la s2 este cam periculasa si dificila... am patit.o si softul s.a dus! Mai bine contcacteaza un specialist

| tonynegrui explică (pentru AlexRizi):

Man l-am unrootat si este ok ar l-am rootat iar. Si tot asa face