| LoveTheWorld54 a întrebat:

Sall tpu.Imi puteti da va rog din suflet serialul pentru grand theft auto V (GTA 5) de la versiunea SKIDROW?

Dau funda + vot pe facebook.

Răspuns Câştigător
| Spydi a răspuns:

Uite altu ma daca e versiune pc este fake, virusii 100% oricum gta V a aparut doar pe console: ( ps 3/4 Xbox 360 / One ) mai bine il stergi.

3 răspunsuri:
| Borsko a răspuns:

Daca jocul nu a fost publicat pe PC de ce l-ai downloada? Nu iti dai seama ca e fake, posibili virusi, keylogger, etc.

sterge-l, scaneaza pc-ul, uita-te prin task manager dupa procese care de obicei nu le-ai avea si cauta-le pe net.

| BobIngineru a răspuns:

Nu este GTA V pe PC, deci nu are rost sa mai cauti, tot ce gasesti in legatura cu '' GTA V download '' este fals!