| DarkAngel1998 a întrebat:

Imi puteti spune de unde pot descarca Magazin Google Play versiunea 4.1.10 pentru telefon si cum sa il instalez?

5 răspunsuri:
| uninvited66 a răspuns:

E cea mai tare intrebare auzita vreodata laughing))) Mai daca ai Android pe telefon ai magazinul preinstalat, daca ai modat telefonul si acel magazin nu apare in functie de model xda-developers iti ofera pe gratis magazinul play sa il instalezi. In cel mai rau caz daca nu ai Android... nu stiu ca ce mai postezi laughing

| DarkAngel1998 explică (pentru uninvited66):

Mda.dar din greseala l-am dezinstalat...si nu stiu cum sa-l pun la loc...

| Hanzo a răspuns:

Angel "Magazin Play" se actualizeaza singur ca asa mi-a facut si mie.

| DarkAngel1998 explică (pentru Hanzo):

Da...stiu ca se actualizeaza singur...dar din greseala l-am dezinstalat

| uninvited66 a răspuns (pentru DarkAngel1998):

Nu ai cum sa stergi un fisier protejat de system! Cauta pe xda-developers modelul si vezi cum bagi suita google inapoi pe modelul si versiunea ta de android!