| cristina10cris a întrebat:

Funda!
Cum pot descarca jocuri de pe google play mi-am facut cont iar cand dau sa instalez ceva imi spune ca nu am accesat Magazin google play (pictograma aplicatiei sub forma de punga de punga de cumparaturi alba) de pe dispozitivul dvs utilizand acelasi cont de e-mail ce fac am incercat pe telefon si asa imi arata si la pc tot asa imi arat ce trebuie sa fac as vrea sa imi ziceti mai amanuntit va rog merci.

6 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Deci,si eu am avut aceeasi problema, pe telefon-ul tau sau tableta...etc,dai pe aplicatia aia Play Store,te inregistrezi/loghezi,dai un restart la telefon,dupa descarci ce vrei, cand esti pe calculator/laptop poti sa descarci daca esti pe acelasi e-mail, pentru ca iti detecteaza telefon-ul, si tu cand vei da Install sau Download, ti se va descarca direct pe telefon.

| Biankka a răspuns:

Intra de pe telefon sau tableta.Aici te inregistrezi sau logezi si instalezi aplicatiile pe care le vrei.Nu poti descarca de pe pc, respectiv laptop.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Biankka):

Ba da se poate prin usb! tongue

| MareleLeneş a răspuns:

Intra pe Google Play de pe telefon.Fa-ti un cont.Cauta jocuri care sunt free.Intrii pe ele si dai Install.Astepti cateva secunde pana ce le descarca si le instaleaza.Ar trebui sa iti fie instalate in telefon dupa aia.Doar trebuie sa le cauti in meniu.

| MariusKGB a răspuns:

Ai aici tot https://play.google.com/

apps.evozi.com/

| Boss_Alin_2000 a răspuns:

Nu pot sa instalez jocuri