| LoveTheWorld54 a întrebat:

In 30. iunie. 2014 imi voi lua un xbox 360 cu GTA V.Imi puteti spune VA ROGGGG FRUMOSSSS cum sa imi treaca NERABDAREA?!

Răspuns Câştigător
| 2Low a răspuns:

Acum esti nerabdator dar peste 2-3 saptamani dupa ce o sa-l primesti o sa te plictisesti.

3 răspunsuri:
| LoveTheWorld54 explică:

Stai deci asa raspun bun nu am mai primit.Pe bune acum nu glumesc m-ai cam linistit laughing

| 2Low a răspuns (pentru LoveTheWorld54):

laughing Asa este.Si eu asteptam comanda unui laptop + smartphone din strainatate.La inceput am fost entuziasmat apoi incet incet m-am plictisit.

| LoveTheWorld54 explică (pentru 2Low):

Ok mersi mult laughing