| mariandlm87 a întrebat:

luni imi cumpar o consola xbox360 si as vrea sa stiu daca merita sa iau de 4gb de exemplu daca bag un CD cu un joc de 7gb va merge si se va salva? aaa da sa nu uit daca puteti sa-mi recomandati si niste jocuri dau funda!

3 răspunsuri:
| raikidd a răspuns:

De obicei pe cd-uri jocurile sunt putin arhivate deci un joc de 7 gb poate ajunge mult mai mare, deci cum vrei tu sa il salvezi pe hdd?

| Snakebosu23 a răspuns:

Mai uite o chestie mai buna, Iti cumperi xbox Modat, eu il am modat parca cu lt0.3,dar ai grija sa nu fie nou ca modele de xbox 360 noi nu mai merg sa fie modate eu ti-as recomanda unul din 2010, al meu e din 2009-2008 si merge bine, apoi poti sa iti cumperi jocuri modate daca vrei stiu pe cineva care le face bine si repede costa 15ron 1 joc si poti sa iti iei gen GTA 4, Battlefield 3, Skyrim, Bioshock Infinite, Darksiders 2, Far Cry3, etc. Eu am luat xbox-ul de la un prieten si mi l-a dat cu 500 ron poate gasestii cu 600-650 ron dar daca are o modare mai veche(cum a avut al meu) trebuie sa ti-l resoftezi la un specialist.DA am si eu de 4gb si am 50 de jocuri nu merita sa cumperi si sa dai 250ron/joc si pe consola 850 ron sau cit costa..skype-ul meu bratu.andrei81.Sper ca te-am ajutat, funda?

| mariandlm87 explică:

Deci ca sa inteleg mai bine pot sa am si 50 de jocuri sau mai multe depinde ...chiar daca are hdd de 4gb?