| AnnaAnnne a întrebat:

Sall TPU, ma ajuta si pe mine cineva va rog priceput la calculatoare/tablete/telefoane? Am si eu o tableta si voiam sa-mi renoiesc sistemul android(2.3.6) si la setari unde dai la"despre tableta" scria ca am cel mai nou sistem pentru modelul meu de tableta si ca inca n-a aparut
unul mai nou asa ca fratele meu "destept asa cum e el" s-a apucat sa-mi downloadeze nu stiu ce de pe internet ca sa-mi "reinoiasca sistemul".Mi-a transferat aplicatiile de pe tableta pe laptop asta a reusit dupa care mi-a pus "sistemul cel nou". Ideea e ca tableta nu prea se deschidea si a trebuit sa o resetteze, dar nu reuseste sa-mi mai puna aplicatiile,(tableta)imi spune ca trebuie sa pun cardul de memorie si atunci cand il pun imi spune ca imi trebuie altul ca acesta nu stiu ce are(la telefon merge bine-mersi).Ce ar trebui sa fac? Multumesc celor care vor sa ma ajute+FUNDITA GARANTAT+VOT

Răspuns Câştigător
| Amilik a răspuns:

Tablete Lenovo sunt multe. Intra aici si cauta exact modelul tau pentru a-i face un update la soft.
http://support.lenovo.com/en_US/downloads/default.page#

4 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Cum se numeste tableta ta?

| AnnaAnnne explică (pentru Amilik):

Lenovo...

| Amilik a răspuns (pentru Amilik):

Ai reusit sa iti faci update-ul la soft?

| AnnaAnnne explică (pentru Amilik):

NUsad

| Amilik a răspuns (pentru AnnaAnnne):

Tablete Lenovo sunt multe. Intra aici si cauta exact modelul tau pentru a-i face un update la soft.
http://support.lenovo.com/en_US/downloads/default.page#