| αlεxTzure a întrebat:

Mi-am descarcat Fifa 2007 si dupa catva timp nu mai imi merge asa bine mouseul si cateodata si tastatura.Mouseul se mai blocheaza asa.
Cine stie de ce?
Funda

Răspuns Câştigător
| alesone18520 a răspuns:

Daca sunt fara fir nu mai au baterie.
poate ca leai tranit pe jos sau ti-au cazut.
daca nu merg doar la fifa inseamna ca e de la net. nu tastatura si mausul nu iti merg dar se intrerupe netu.
si mie la jocuri se mai intrerupe de la net. uneori se deconecteaza. dar asta se intampla doar la jocuri.
nu-i de vina jocu. e prea mare.
dar daca se intrerupe si cand nu te joci atunci leai facut ceva. ti-au cazut sau ceva si s-a stricat ceva in ele.
daca doar in jos iti merge greu de la net si ca e prea mare jocu.

FUNDA?