| αlεxTzure a întrebat:

Buna,cateodata am si eu niste visuri si peste catva timp chiar mi se intampla.

Răspuns Câştigător
| babe100 a răspuns:

Esti "medium". Boo! Habar n-am de ce ti se intampla. Poate o fi pura coincidenta.

13 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Felicitări,visează numerele la LOTO acum.

| DracusorImpielitat a răspuns:

Si care e intrebarea?

| αlεxTzure explică (pentru DracusorImpielitat):

De ce chiar mi se intampla?

| DracusorImpielitat a răspuns (pentru αlεxTzure):

Pai poate e de la Dumnezeu. Nu stiu, e ciudata lumea asta, dar poti sa te lauzi printre prieteni ca esti medium, eventual poti sa si minti putin, ca sa pari si tu oleaca mai interesant, o zi buna. Dar ai visat lucruri de bine sau de rau?

| αlεxTzure explică (pentru DracusorImpielitat):

De rau care mau atentionat ce sa fac! E de rau?

| mihaitaLGP a răspuns:

Visele sunt inmagazinari ale subconstientului, de obicei trairile intense din ultimele ore/zile.
Subconstientul inmagazineaza si imagini aleatorii fara nici un sens.

Subconstientul fata de constient lucreaza tot timpul.

In concluzie nu inseamna nimic, este doar o interpretare a subconstientului in functie de proprile prejudecati/sentimente etc.

In caz contrar totusi, esti Mama Omida.

| gohsty a răspuns:

Nu e mare lucru si mie mi se mai intampla.App pacat ca nu visezi cum sa scrii corect: "Buna, cateodata am si eu VISE si peste PUTIN timp chiar se adeveresc.Ca nu ti se intampla visul, si nu se foloseste catva timp.Cateva secunde da, dar asa ...nu...Nu vreau sa crezi ca am zis cu rautate dar editeazza intrebareahappy
SI MIE MI SE INTAMPLA.ESTI NORMAL

| DushulRece a răspuns:

Asa si? Noapte buna somn usor cu mana la cucusor!

| cici96 a răspuns:

Mda. ciudat si mie mi se mai intampla. nu am sa inteleg asta...[va rog fara misto sad]

| Eucalypta a răspuns:

Cred că tu ai vise.
Visuri înseamnă idealuri, mai nou.