| samironaldo a întrebat:

Mi-am descarcat pes 2013 si cand dau sa il rulez imi zicie asa:Your computer does not meet the minimum Sistem Requlaments to run this software As result you may experience errors during operation your video card does not meet the reqired specification (GPU:VRAM128 MB...Am Intel(R)Celeron(R)CPU E3400 @2.60 GHz 2. 60GHz Ram 3.22 GB Wuindows 7 profesional si inca ceva cand aveam Wuindows XP imi mergea pes 2013 la cele mai mari setari Cel mai bun raspuns primeste O FUNDA!

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Nu detecteaza sau considera ca placa video e prea slaba. Ai instalate driver-ele pentru ea?