| CranK71 a întrebat:

mi-am facut recent un server de cs, eu am router tenda w308r dar ma pot conecta la server doar eu, cand bag firul de la net direct in pc se poate conecta toata lumea, cum fac sa se poata conecta playeri si cand am firul de la net in router?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa faci un port forwarding in router la porturile ce le foloseste serverul tau.

| CranK71 explică (pentru CM7YRE):

Chestia e ca nu stiu cum... mi-a mai zis un prieten sa fac port forwarding dar nu stiu cum