| VulturulAD a întrebat:

big grin de curand mi-am achizitionat un router wireless tenda w308r..ideea este ca am net de la rds cu user si pass si ip dinamic..am facut tot am conigurat si dupa imi apare pagina de la tenda si nu se conecteaza imi zice please check hardware connection of the wan port si eu am pus firul acolo l-am tot scos bagat si degeaba. vreo solutie? :/

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Ai setat din Quick Setup-ul routerului timpul de conexiune PPPoE si ai introdus numele si parola de la RDS?

| muscleman a răspuns:

Posibil sa fi blocat pe mac.

| VulturulAD explică:

Am rezolvat era devina mufa care intra in router am schimbat-o si merge perfect big grin