| AbcDaBcDe a întrebat:

mi-am instalat windowsul din nou si acum pe siteuri se misca asa in reluare ce trebuie instalat Dati-mi si link de download

1 răspuns:
| KingOmbladonTPU a răspuns:

Google Chrome ca browser.
Drivere pentru placa video.

Google Chrome e usor de instalat de aici: http://www.google.com/intl/ro/chrome/browser/
Si driverele pentru placa video n-am cu sa ti le dau pentru ca nu stiu ce placa ai.
Intreaba pe cineva sau nu stiu cauta pe net ceva Program sa iti arete componentele PC-ului.
Si dupa aia daca ai un nVidia GeForce gt630 scrii pe google:
"nVidia GeForce gt630 driver download" si gasesti acolo...

Sper ca te-am ajutat, funda?