| crs122 a întrebat:

Mi-am luat fifa 2013 l-am instalast si imi zice:Origin is not installed, and is required to play your game.Please reinstall origin.L-am sters si l-am mai instalat o data si tot la fel a fost.Ce trebuie sa fac va rog ajutati-ma dau fundita.

10 răspunsuri:
| nurckye a răspuns:

Crack-ul frate

| IronGripWarlord a răspuns:

1)nu e instalarea buna sau e criptata; 2)baga crack; 3)scoateti EADownloadManager; 4)Nu e compatibil calculatorul sau ce ai tu; 5)mai dai reinstall si dai restart la calculator; 6)nu exista 6

Eu cred ca este 2, adica Bagi Crack in fisierul...exe si le pui peste cele originale.

Bafta!

| Andrey2002012 a răspuns:

Ai băgat crakul...trb sal bagi altfel nu mere

| Andrey2002012 a răspuns:

Tot din fisierul crakului baga

| Andrey2002012 a răspuns:

Ai băgat tot crakul adica tot ce ai in fisierul
Cu crakul si imagine si rld si totala il bagi in fisierul cu joc adica sa nu bagi fisierul sa bagi ce ai in fisier

| crs122 explică (pentru Andrey2002012):

Acum mi se instaleaza din nou si o sa fac asta

| crs122 explică (pentru Andrey2002012):

Activation dll. load failed imi spune am facut cu ai spus tu

| crs122 explică (pentru crs122):

Mersii oricum

| Sandu22 a răspuns:

Fara crac nu baga crakul si o sa-ti mearga sigur