| Serginyo a întrebat:

Sall TPU, mi-ar merge gta 5 pe cerintele: procesor pentium 4 cu 3.00 ghz 2.90 ghz
Ram 3
Nvidia gt 660 cu 1 gb
windows 7 32 bitz

Răspuns Câştigător
| anthonyyyy a răspuns:

Ca sa-ti mearga gta 5 iti trebuie un pc mai performant, dupa mine la procesorul pe care il ai tu si ramul o sa-ti mearga cam greu.
Intel Core 2 Quad 3. 66GHz
ram 4 GB
cred ca daca iti lasi rezolutia mica de tot si quality scazut o sa-ti mearga binisor!

2 răspunsuri:
| Jorah a răspuns:

Poate poate ar merge la rezolutie foarte mica dar ma indoiesc.

Procesorul acceptabil, dar placa lasa de dorit.

| MotanuJmekerit a răspuns:

Nu cred ca iti merge iti trebuie mai multi rami, placa si procesorul sunt acceptabile si daca iti merge la LOW poate. Bafta.