| TheDarkMita a întrebat:

mi s-a dus windowsu (xp) si nu stiu sa-l repar sfaturi?

13 răspunsuri:
| AleXu224 a răspuns:

Deci il pornesti si ecranul e negru nu?

| TheDarkMita explică (pentru AleXu224):

Nup il pornesc si nu gasea hardu straight face

| AleXu224 a răspuns (pentru TheDarkMita):

straight face Critical Error = Reinstall Windows straight face
Altaceva Nu Ai Ce Sa Faci Cheama Pe Unul De Stie Ca Trebuie Sa Se Priceapa Cineva Sau Uita-te La Un Prieten Pe YOUTUBE Cum Se Instaleaza Windows de preferat 7

| TheDarkMita explică (pentru AleXu224):

Nuprea intelegi nu? de ce sa reinstalez win pe un hard care nu se deschide straight face

| AleXu224 a răspuns (pentru AleXu224):

Cautal Pe Nelul si trimite-i Privat mesage el te va ajuta

| TheDarkMita explică (pentru AleXu224):

Lasa ca n-am ce face ii mort ii mort

| AleXu224 a răspuns (pentru TheDarkMita):

Ba NeluL e expert TPU si e foarte bun in pcuri si te va ajuta la nevoie cu orice big grin

| MadalinNedelcu a răspuns:

Reinstaleaza-l daca tot nu stii ce sa ii faci.

| TheDarkMita explică (pentru MadalinNedelcu):

Dac imi zici tu cum te premiez

| MadalinNedelcu a răspuns (pentru TheDarkMita):

Fa rost de un CD cu Windows si instaleaza-l, nu stii?

| TheDarkMita explică (pentru MadalinNedelcu):

No am descoperit ca nu era de la windows so bulit Hardu sad mersi oricum

| AleXu224 a răspuns (pentru TheDarkMita):

Da ce probleme ai la el ca asta nu ai spus, sau nu mai merge deloc?

| TheDarkMita explică (pentru AleXu224):

Ii mort crying la propriu si la figurat nu pot nici lua file depe el nici nu se aude cv cand il deskid nu da nici un semn crying destule detalii? happy