| Giozy a întrebat:

Nu demult am facut rost de jocul "Hello Neighbour" se instaleaza si imi da eroare, mentioneza ca window update nu pot face (nu stiu de ce)am win7 ultimate iar si cand instalez Microsoft Visual C++ 2015, apare Setup error? PLZZ

2 răspunsuri:
| bob212 a răspuns:

Vizual c++ înseamnă că placa ta video nu face față... Îmi apărea și mie la fostul PC

| Giozy explică (pentru bob212):

Nu e de la placa, ca daca reinstalez windowsul merge instalat Visual c++, dar acum nu imi fac win-ul pentru un joc