| αʅҽxƈσσʅʅ a întrebat:

problema mea este ca nu gasesc modul misterix pentru gta sa, dar doar misterix mod, nu cu joc, sa innstalez modul in gta sa cu cleo... dar nu il gasesc crying si vreau sa aiba misterele acelea cu : samara, extraterestrii, bigfoot, etc... deci va roog gasiti siteul de descarcare si datimil va rog, funda+vot PS: Scuze de categorie

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai categorie pentru jocuri, nu la Dragoste si sex.

| alin567 a răspuns:

Fara suparare dar originalul este cel mai tare :d

Răspuns utilizator avertizat
| αʅҽxƈσσʅʅ explică (pentru BeYourSelf7):

Felicitari, ai dat cel mai bun raspuns, cea mai tare faza e cea care este sicriul bagat in pamant, iti dau tie funda, dar stai 1 zi sa vad daca mai publica cineva ok? nu te superi nu?