| DanutzDanutz a întrebat:

puteti sa imi ziceti si mie niste site-uri cu conturi de minecraft premium sau daca aveti voi un cont cumpar dar sa nu fie foarte scump sau putem face schimb cu ceva

6 răspunsuri:
| GeoGForce a răspuns:

Te pot ajuta eu
alexgeoss@yahoo.com

| GeoGForce a răspuns:

Daca nu primesti nici un raspuns pana pe data de 05.01. 2013 si pana in ora 20:00 ma stergi din lista de prieteni si ma adaugi la loc...eu te pot ajuta cu conturi am oferte reduceri tutoriale special preturi mici, anunta pe toata lumea de adresa mea de messenger, daca aduci cumparatori primesti bonusuri de la mine deci ai cunostinte? Spunele de mine

| MarianCreative a răspuns:

Dai funda?