| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cum se descarca si istaleaza jocul Batman Arkham City pe PC?(am calculator foarte performant, Win7, numai cu jocul e problema)Dau FUNDA cine stie!

Răspuns Câştigător
| MariusD14 a răspuns:

Gresit! nu-ti trebuie nici-un ban! eu am si batman arkham city si batman arkham asylum.le-am terminat amandoua intr-o saptamana, nu mai comenta aiurea daca nu sti!

4 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Mai intai iti trebuie Steam care costa 10 euro. Unele jocuri se joaca numai si numai pe Steam. Urmareste acest tutorial pentru a lua o licenta steam: http://forum.computergames.ro/......n-sms.html si dupa aceea cauta jocul Batman Arkham City (costa vreo 50euro de pe tel sau chiar mai mult).

| ThEEmperoR a răspuns (pentru MariusD14):

Eu stiu ca se joaca pe steam. Poate ca tu ai un cd original. Ca si eu le-am terminat pe amandoua, da pe ps3

| Kinus12 a răspuns (pentru ThEEmperoR):

Mie imi trebuie gratis jocul

| MariusD14 a răspuns (pentru ThEEmperoR):

Gresit! nu-ti trebuie nici-un ban! eu am si batman arkham city si batman arkham asylum.le-am terminat amandoua intr-o saptamana, nu mai comenta aiurea daca nu sti!

| AlxBlondu a răspuns:

Poi eu is expert in din asteawinking auzi aici:il descarci dupa il instalezi si dupa dai click pe icoana aia cu batman batman si mergelaughingwinking