| yonutz2208 a întrebat:

SALL TPU sunetimi si mie cateva site-uri de jocuri online cu cont
de exemplu cum e gamezer

4 răspunsuri:
| PinkTerror a răspuns:

Armor games.

Acolo am gasit cea mai bogata oferta de jocuri.(pentru ceea ce ma interesa pe mine)

| Ferencz_Kobra_Adrian_1983 a răspuns (pentru PinkTerror):

Bah jocuri onlin e ( cu cont ) -.-

| PinkTerror a răspuns (pentru Ferencz_Kobra_Adrian_1983):

Asa si?

Eu am zis de jocuri care pentru a le juca pana la capat iti trebuie cont.

Nu am zis niciodata ca sunt altceva. In plus eu am mentionat ca am gasit acolo ceea ce ma interesa pe mine in sensul sa arunce o privire poate i-ar placea.

Si mai usor cu Bah... ok sweety?

| Ferencz_Kobra_Adrian_1983 a răspuns:

Alaplaya..potatogames...nu mai stiu ca nu am mai jucat mmorpg demult.