| anonim_4396 a întrebat:

sunt dany si am o intrebare:
-Cum pot sa pun o tastatura de la calculator la un laptop?
este un laptop mai vechi, adica eu am tastatura de la calculatori si are si mufa USB am incercat sa o bag dar degeabacrying fundita

4 răspunsuri:
| AndreYutzUU a răspuns:

Frate fii atent:Laptopul o tehnologie mai avansata decat PC-ul obisnuit, este ca o diferenta dintre o fata si un baiat.

| TutiGMati a răspuns:

Bai fratilo ew am de la tastatura si cablu USB si are si chestia aceea cand am incercat-o la un prieten mergea decat chestia aceea si nu USB-ulcryingmai multe raspunsuri va rogggggg[-o<

| Girl25 a răspuns:

Laptopul are tastatura deci...

| alin99fe a răspuns:

NU poti