| Raspunsuri5024 a întrebat:

va rog frumos sa-mi dati si mie niste servere mod zombie cu level crescand bazandu-te pe souls/ap. nu stiu da sa fie cu level., sa cresti destul de rapid da nici exagerat, sa fie tare si sa fie cat de cat populat, astept cat mai multe raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| dragosbogdan001 a răspuns:

Salut, Miorlea ti-a raspuns nu ca ai cerut un server si nu stia ca vrei de cs sau de samp, voia sa faca doar reclama. Uita-te la profilul lui, a postat acest raspuns de 30 de ori la 30 intrebari diferite.

Si ca sa-ti raspund si la intrebare: cauta serverele europacs.ro Toate care sunt pe zm au levele
zm. europacs.ro
zmx.europacs.ro
zm2.europacs.ro
zmC.europacs.ro
Mi se pare ca unul dintre ele nu mai exista dar celelalte merg.
Cresti rapid pe toate, dar nici exagerat depinde si cati vipi sunt on in momenul respectiv.

3 răspunsuri:
| Miorlea a răspuns:

HostName: BigNation | Let's play!
Address: 188.214.58.10:7777
Players: 9 / 50
Ping: 70
Mode: RPG Romania 2.4.1
Language: Romana
https://www.youtube.com/watch?v=lbY3gPawjtE
Pe mine ma cheama Seful si va pot ajuta cu ceva daca dati /n!

| Raspunsuri5024 explică (pentru Miorlea):

De cs 1.6 nu samp

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru Raspunsuri5024):

Salut, Miorlea ti-a raspuns nu ca ai cerut un server si nu stia ca vrei de cs sau de samp, voia sa faca doar reclama. Uita-te la profilul lui, a postat acest raspuns de 30 de ori la 30 intrebari diferite.

Si ca sa-ti raspund si la intrebare: cauta serverele europacs.ro Toate care sunt pe zm au levele
zm. europacs.ro
zmx.europacs.ro
zm2.europacs.ro
zmC.europacs.ro
Mi se pare ca unul dintre ele nu mai exista dar celelalte merg.
Cresti rapid pe toate, dar nici exagerat depinde si cati vipi sunt on in momenul respectiv.

| Raspunsuri5024 explică:

Am uitat sa spun ca trebuie sa fie de cs 1.6