| UnBaietzelKareUrashteSkoala a întrebat:

vreau sa imi fac server de metin prin hamachi problema este ca eu dupa ce am facut setarile cu note pad am deschis si am deschis cu virtual PC si dau la setting si cand ii dau network sa aleg prin cel conectez nu-mi apare hamachi ce fac? hamachi ii am instalati am mai incercat de 3 ori si tot asa apare... ce fac?

4 răspunsuri:
| TheWild a răspuns:

Salut, Incearca sa Uninstalezi si sa instalezi inca o data Hamachi-ul.
A, si sa-mi spui si mie cum se numeste sererul, poate trec pe acolo.
Si apropo, eu sunt TheWildMan, mi-a aparut o eroare, si nu-mi mai functioneaza contul.

| UnBaietzelKareUrashteSkoala explică (pentru TheWild):

Tot nu imi apare.

| TheWild a răspuns (pentru UnBaietzelKareUrashteSkoala):

Atunci..., nu stiu ce e de facut sad

| TheWildMan a răspuns:

Salut, Incearca sa Uninstalezi si sa instalezi inca o data Hamachi-ul.
A, si sa-mi spui si mie cum se numeste sererul, poate trec pe acolo.