| ionutzu23 a întrebat:

.. Vreau sa stiu daca imi merge watch dogs pe un calculator cu 2 GB Ram...m-am uitat la cerinte de sistem si trebuie mai mult dar am auzit ca jocul foloseste doar 1.75 GB Ram

Răspuns Câştigător
| LuciWv a răspuns:

Nu o sa-ti mearga chiar daca jocul foloseste 1.75, pc-ul tau cat crezi ca foloseste si dupa aia crezi cati ramane 1.75 la dispozitie, no sa-ti mearga mai bine schimba placa de rami

| telefoane112 a răspuns (pentru LuciWv):

Dar la 4 GB merge?

2 răspunsuri:
| Marian_Paul_1999 a răspuns:

Nu o sa iti mearga mai baga niste rami recomandat ar fi sa mai bagi 2 rami happy