| 0752044960mama a întrebat:

Sall.Tocmai mi-am luat jocul watch dogs de la media galaxy si vreau sa stiu de ce nu imi merge jocul.Eu am un laptop Acer din anul 2013 cu winosul(nu stiu daca am scris corect) 7

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Cerintele minime pentru Watch Dogs, daca nu ai : minim 4gb ram, procesor Core i7 3.5 GHz, un GeForce GTX 660 2gb, si windows 7 pe 64 biti, nu iti va merge!

1 răspuns:
| TzaganuDeLa402 a răspuns:

Uita-te cat RAM ai sa daca ai vreo placa video veche trebuie sa o actualizezi. FUNDA