| wint3rfight a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste jocuri tari care sa mearga si la un laptop ASPIRE ONE D270(si sa nu trebuiasca mult mouse).Dau funda pentru cel mai tare joc.

5 răspunsuri:
| Coby a răspuns:

Salu iti dau eu un pont pardon un jon imi trimit in privat mail`ul tau si eu iti trimit o invitatie de la darckorbit si vei primi cont premiu 6 luni de zile si daca te inregistrezi pe europa globala fara numa si pe compania vru te ajut su si cu un clan bun si te ajut sa faci si lvl si o sa iti dau ts (team spike 3) de la clan este mult mai distractiv cu ts si mouse`ul il folosesti doar sa bifezi npc`urile(nepeceurile) adica alieni pe care trebuie sa-i distrugi. cred ca am scris corect si ai inteles mesajul ca imi este prea lene sa-l mai edite happy

| wint3rfight explică (pentru Coby):

Ba nu merge sa-ti dau mesaj dar o sa-ti dau id asa : wint3r.fight

| DeyCj a răspuns:

Ce sistem de operare ai pe el? de regula aceseta sunt construite pentru linux nu să le chinuiți cu wingoz.pe linux ai deja jocuri câte vrei, depinde de distribuțe doar asta.Și eu am unu identic și rulează linux de 1 an și funcționează impecabil.
Ca jocuri recomand torcs(e ca nfs), lin city-NG py chess(dacă îți place șahul). Succes

| wint3rfight explică (pentru DeyCj):

Mersi dar vreau sa zic ca n-am linux am windows7ultimate

Răspuns utilizator avertizat