| Boss_Alberto_Boss_1944 a întrebat:

Sall....am si eu un laptop Acer Aspire One D270 si am o probleba cu sunetul......prin boxele de la laptop sunetul se aude dar cand conectez castile se aude doar print-o casca. Help! !

3 răspunsuri:
| Veromon a răspuns:

Ca sa fim siguri de o treaba, incearca cu o alta pereche de casti la laptop. Verifica si in Control panel la Sound, poate e ceva de setat, mai ales daca castile sunt pe usb.

| badWolfTen a răspuns:

Ai incercat sa conectezi castile la altceva? Poate au o problema

| Boss_Alberto_Boss_1944 explică (pentru badWolfTen):

Castile merg la altceva..numai la laptop nu merg..se aud doar prin casca dreapta