| kamy891 a întrebat:

doresc sa achizitionez aceste model de laptop Laptop Acer Aspire One D270 Balloon, si as vrea daca stie cineva cum se comporta/misca cu net-ul prin wireless?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Asta nu depinde, de regulă, de computer, ci de viteza de internet.Deci dacă ai viteză bună la let indiferent că wifi sau pe cablu se va mișca cum trebuie, deoarece plăcile de rețea moderne toate îs în media de 100 Mb sau chiar 150 maxim download, indiferent că îs wifi sau pe cablu.Succes

3 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Tine mai mult de serviciile de internet decat de laptop! Ar trebui sa se miste bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se misca bine eu am navigat cu el cam 30min si nu am observat nici o diferenta e a surori mele si navigheaza zilnic fara sa se planga macar o data de viteza netului.

| victorandrei a răspuns:

Avand in vedere ca placa de retea wireless suporta si standardul N, o sa mearga foarte bine.