| sheherezsat a întrebat:

Am instalat Instagram si cand intru imi cere user name-ul si parola. Am incercat eu sa caut unde sa ma inregistrez, sa imi fac cont da' nu am gasit. Despre ce username si parola este vorba?

Răspuns Câştigător
| MaiteHoney a răspuns:

Trebuie sa intri aici...ai nevoie de un Apple Id https://appleid.apple.com/......ateAppleId cu parola o sa fie mai dificil...pentru ca si eu ma chinui sa gasesc o parola buna! fundita?

1 răspuns:
| MrRava13 a răspuns:

Contul de la Apple store sau google market(depinde ce telefon ai, sau de pe care magazin l-ai luat)