| MariaCristina100 a întrebat:

De ceva timp am descărcat Star Girl.Nu ma descurc prea bine. Vreau sa fac multi bani si diamante. Am încercat mai multe Generatoare, dar, imi da la fiecare „Are You human? ", si trebuie sa descarc niste chesti care-mi iau din credit. Imi puteti da niste trucuri sau sa-mi ziceti alte generatoare?

Răspuns Câştigător
| Divy a răspuns:

Dacă e joc pentru calculator încearcă Cheat Engine, de obicei generatoarele sunt ecrocherii pline de viruși