| Misspink12 a întrebat:

Salll TPU ! Joaca cineva 4story ? am un cont si vreau o pers de incredere sa il dau sa ma creasca ! sau doar sa ne crestem in preuna saunt lvl 21 umblator nocturn

Răspuns Câştigător
| uriaking123 a răspuns:

Salut nu joc 4story joc un alt mmo nu spun numele ca pe urma gasesc comnuri gen a asta joaca asa in fine nu da contul nimanui doar la prieteni adevarati daca ai incredere sau cauta pe joc fa-ti un prieten bunhappy cresteti impreuna va duceti in caveurihappy funda?