| juseppe a întrebat:

Buna TPU.Cei care joaca drakensang as vrea un braconier dar sa fie de lvl mare.Dau funda la cel mai bun raspuns.

12 răspunsuri:
| Number27 a răspuns:

Eu iti pot da unul de nivel 40
dar tu ce imi dai in schimb ca nu il dau pe degeaba...

| labontdumitru a răspuns (pentru Number27):

Eu am un mag de nivel 40 daca vrei facem schimb

| Number27 a răspuns (pentru labontdumitru):

Da... sunt de accord. da-mi adresa ta deesenger si iti voi da contul

| labontdumitru a răspuns (pentru Number27):

Trimite-mi prin mesaj

| labontdumitru a răspuns (pentru Number27):

Ti-l trimit si eu prin mesaj dupa aia

| labontdumitru a răspuns (pentru Number27):

Zi cum te numesti in joc. Discutam acolo. Eu am un nume lung si nu stiu sa ti-l zic pe tot.

| CeltiCraiN2 a răspuns (pentru labontdumitru):

Da add la drakensang22@yahoo.com, daca vrei iti dau un war de 40 la q3 (aproape il termin) are cal si 22 la stiinta, are cal si 86 aur, are numai legendare si unice si inventarul marit, si celalat e marit, contacteaza-ma

| CeltiCraiN2 a răspuns:

Iti dau eu un braconier si un war de 40, pe heredur, da add la drakensang22@yahoo.com, zi le dau pe degeaba

| labontdumitru a răspuns (pentru CeltiCraiN2):

Ma am dat contul la altu
da mai am unu de lvl 37 lv 19 stiinta si centurion(foarte bun in arena)
daca il vrei il dau pe asta.

| labontdumitru a răspuns (pentru CeltiCraiN2):

Am dat add
cand imi dai contul?

| CeltiCraiN2 a răspuns (pentru labontdumitru):

Poi cum te cheama pe mess? adauga drakensang22 si vorbim acolo, da vreau sa fac schimb

| labontdumitru a răspuns (pentru CeltiCraiN2):

Mai am unu de36 pe balor
il vrei?