| razvanytb a întrebat:

Sallut TPU am o mare problema la minecraft cand deschid minecraft si incerc sa ma joc se vede totul doar in dungi. Daca nu intelegeti si vreti sa va arat bagati id:razvan.razvy72@yahoo.com
Funda mare mare mare si vot mare mare mare

Răspuns Câştigător
| Razzorr1k a răspuns:

Poate fii de la placa video,se poate sa se fi "ars" ceva in creierasul ei,daca poti incearca alta placa video,de la un prieten,etc. si vezi daca face la fel,daca face, poate fi de la multe, chiar si de la windows, Sper ca te-am ajutat, baftalaughingMerit o fundita?big grin

| razvanytb explică (pentru Razzorr1k):

Windowsul e recent este de 2 zile si placa n-are nimic ca il verifica cineva saptamanal

1 răspuns: