| SkrilleXmixeR a întrebat:

Sallz, dupa ce mi-am instalat Sims 3, a trebuit sa il reinstalez fiindca imi dadea o eroare ( o greseala pe care am uitat sa o fac ) si acum imi da Sims3Launcher has stopped worked... Sugestii?

2 răspunsuri:
| Dary2013 a răspuns:

Sims 3 has stopped worked. P.S.: Reinstaleaza-l si dupa mai incearca!

| SkrilleXmixeR explică:

PAI ASTA E PROBLEMA, DUPA CE MI L-AM REINSTALAT, N-A MERS angryangryangry. L-am reinstalat de 3-5 ori da nu a mers!
Si cand aveam problema cand l-am instalat prima data, m-am jucat putin pe el, da dupa l-am inchis.