| Mariaღ a întrebat:

Acum o saptamana mi-am instalat Sims 3 simplu. M-am jucat cam 3-4 zile si apoi vroiam si Ambitions, World Adventures si Late Night. Dupa ce le-am instalat am dat sa deschid din nou Simsul 3 si nu vrea sa imi porneasca imi scrie : Sims3Launcher has stopped working. Si cand deschid si celalalte simsuri tot asa imi arata straight face. Daca ati patit si voi asa si ati rezolvat sa ma ajutati si pe mine >big grin

1 răspuns:
| Andreiutza99 a răspuns:

Eu nu am jucat niciun Sims dar poate trebuie sa mai stergi din ele!