| anonim_4396 a întrebat:

Sallz TPU! Am si eu o problema de 2 zile incoace imi merge greu netu, inainte imi mergea foarte bine, m-am certat cu unu pe mess si cica imi da flood la retea si astea si neam injurat si astea dupa i-am dat ignor, de atunci a doua zi a inceput sa-mi mearga greu netul, Ce mi-a facut prostu ala? si cum scap?(p.s. am incercat si cu scosu netului din priza si l-am bagat iar) Cinemi spune ii dau FUNDA!

3 răspunsuri:
| eduard55882 a răspuns:

=]] genial.

| anonim_4396 explică (pentru eduard55882):

Ce genial wa?

| AllexStefanPhoto19 a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul, reseteaza modemul, cauta solutii prin elimiare.