| FrozEenSoul a întrebat:

! Dau funda! Am placa de retea arsa?! Deci azi ma jucam si in acelasi timp vorbeam pe skype. Cineva din conferinta (persoana pe care am cunoscut-o in acea conferinta) mi-a zis ca imi da "FLOOD". Eu nu am crezut, dar la 2 min a inceput lagul, se misca mai greu pc-ul pana a picat netul. Am dat rr la calculator, dar nu mai mergea netul! Intrebarea e : Cum pot sa stiu daca placa mea de retea e arsa? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Gmcc a răspuns:

Daca vrei sa vezi daca e placa de retea arsa! Scoate mufa de net si bag-o la loc! Daca iti va reconoaste mufa adica dreapta jos langa ceas o sa-ti apara ca ai conexiune inseamna ca merge si e din alta cauza! BAFTA!

| FrozEenSoul explică (pentru Gmcc):

Placa de retea merge, acum scriu dupa laptopul cu "pricina ". Multumesc mult, i-a o funda de la mine! Mersi mult!

| Gmcc a răspuns (pentru FrozEenSoul):

Sper ca a fost de ajutor raspunsu! Mersi!