| catalinutz1288 a întrebat:

Salut, imi merge aiurea netu de cateva luni, imi cade foarte des, viteza de download foarte mica, paginile de net se incarc greu etc.Am adus un laptop si m-am conectat cu userul si parola mea si am bagat cablul meu de retea si mi-a mers foarte bine netul pe laptop. Doar pe calculator am problemele astea cu toate ca pana acum mi-am schimbat windowsul de 2 ori si tot asa merge. Trebuie schimbata placa de retea?

3 răspunsuri:
| alex:) a răspuns:

Eu cred ca ai multi virusi in calculator si de aia

| costyvas a răspuns:

Salut. Nu trebuie schimbata placa de retea, eventual setarile ei daca tu zici ca doar pe compul tau sunt probleme.

| catalinutz1288 explică:

Poi de unde virusi, ca imi instalam windowsulhee hee