| MadalinLoveMzq a întrebat:

Deci mi-am luat un router wireless TP-LINK SF1008D si am bagat cablu de la net (de la RDS) in el apoi cablul de retea in pc. Cand am deschis pcu' si m-am conectat la rds netul mergea...dar cand am incercat sa configrez routerul sa mearga wireless imi da eraore la incarcarea pe ip( am incercat si 192.168.0.1 si 192.168.10.1) nu stiu ce sa fac sa mearga wirelesu' va rog ajutor!

Răspuns Câştigător
| cristi9c a răspuns:

Trebuie sa suni la rds sa le spui ca vrei sa conectezi un router, ei vor face niste setari si o sa mearga.

1 răspuns: