| TheWhiteEmderman a întrebat:

Saltari TPU as vrea sa imi dati o parere despre doa laptopuri care au asa:
Primul: Procesor Intel core i5, memorie RAM 4GB, cealalta memorie 500GB placa video nVIDIA GeForce GT 635m
Al doilea: Procesor Intel Core i7, memorie Ram 8GB, cealalta 1 Terra placa video AMD Radeon HD 7600m.
(Am nevoie de un laptop bun pentru jocuri si nu stiu exact care dintre ele deoarece am auzit ca nVidia e mai buna)
PS:As vrea sa ma joc pe el jocuri gen Call of duty MW3, Skyrim...
PSPS: Ma scuzati daca datele nu sunt perfect scrise intelegeti voiwinking

1 răspuns:
| Vendetta47 a răspuns:

Ambele sunt cam la fel dar al doilea e mai bun crede-ma.