| MarianSare a întrebat:

Salu. Am cumparat assassin s creed 4 black flag de la altex pentru pc. In cutia jocului am primit 3 discuri si un cod. Am instalat tot de pe discuri si mi-a instalat si uplay. Cand am vrut sa intru in joc mia pornit uplay-ul automat si imi cerea un cod. Am scris codul exasct ca acela pe care l-am primit dar nu merge, apoi am incercat sa il scriu in toate modurile cu putinta dar nu merge.
Dupa aceea am dat la game product de pe uplay si am scris codul acolo si mi-a mers. Apoi m-a intrebat daca sa dau download la joc, dar eu am downloadat jocul de pe alea 3 discuri. Am internet foarte foarte prost si nu vreau sa stau zile ca sa se descarce.
Deci pot sa joc jocul instalat de pe alea 3 discuri cumva?
Sau nu exista un crack sa il joc?
Sper sa nu fii dat banii de geaba.

Răspuns Câştigător
| Flammachiu a răspuns:

Salut
Daca vrei crack nu mai are rost ce ai cumparat poti sa arunci si iei viarianta "piratata" de la cineva.

Asa sunt asta de la Ubysoft
poti sa instalezi manual de pe cd / dvd
si sa il iei de pe net ei iti ofera update etc ca jocu e original si e alor.

Have fun

1 răspuns:
| Recoverry a răspuns:

Poftim aici crack-ul pentru a rula jocul. http://www.girlshare.ro/35125970