| Shooter a întrebat:

Cum folosesc Cheat Engine la Farmerama? Am vazut niste clipuri pe youtube dar nu inteleg nimic...nu prea se vede bine.
Funda pentru cel care imi spune cum sa il folosesc la Farmerama.

Răspuns Câştigător
| CastiCuMicrofon a răspuns:

Cred ca a dat speed la video (este si o optiune in VLC player care face ca timpul sa treaca mai repede)
Repet: nu mai incerca sa faci asa ceva. Totul este doar o minciune, doar pentru a face ca site-urile anumite sa fie vizitate. Se stie ca multa lume nu vrea sa joace corect si de aceea se fac aceste video-uri.
Iti recomand ca sa faci bani si level sa iti cumperi plin de copaci(cei mai recomandati sunt ciresii de la lv 22 parca) deoarece nu cer bani ca sa fie plantati (doar cand ii cumperi) caci daca umpli faci numai bani si Xp foarte mult.
Funda?

4 răspunsuri:
| CastiCuMicrofon a răspuns:

Nu se pot folosi cheat-engine, nu functioneaza.
In plus acele mamudele sau cum se mai cheama(nu am mai jucat de ceva timp) sunt doar de aspect (nu le poti folosi). Iti pierzi timpul degeaba, nu incerca.
Sper ca te-am ajutat.
Funda?

| Shooter explică (pentru CastiCuMicrofon):

Nu ma refeream la mamudele sau la gologani...ma refeream la plante adica ...an vazut pe youtube un clip cu cheat engine in care cresteau plantele mult mai repede decat ar trebui.

| CastiCuMicrofon a răspuns (pentru Shooter):

Probabil ei au folosit apa si ingrasamant (sau au folosit si super compost).
Sau are cont premium si vrea sa se laude ca are un hack si pacaleste ceilalti playeri.
Nu iti recomand asa ceva... deoarece este interzis si contul ti-ar putea fi blocat, si sigur nu vei reusi.
Am incercat si eu lucruri de astea cateva saptamani si nu am reusit.
Funda?

| Shooter explică (pentru CastiCuMicrofon):

Pai se poate si cu super compost dar era foarte-foarte repede.Adica se incarca de la 0 la 100 mai repede decat trece ceasul 1 minut...

| CastiCuMicrofon a răspuns (pentru Shooter):

Cred ca a dat speed la video (este si o optiune in VLC player care face ca timpul sa treaca mai repede)
Repet: nu mai incerca sa faci asa ceva. Totul este doar o minciune, doar pentru a face ca site-urile anumite sa fie vizitate. Se stie ca multa lume nu vrea sa joace corect si de aceea se fac aceste video-uri.
Iti recomand ca sa faci bani si level sa iti cumperi plin de copaci(cei mai recomandati sunt ciresii de la lv 22 parca) deoarece nu cer bani ca sa fie plantati (doar cand ii cumperi) caci daca umpli faci numai bani si Xp foarte mult.
Funda?